Hakkımızda

GEOMEC

Hakkımızda

Geomec Mühendislik

1 Temmuz 2018 tarihinde Sakarya Akyazı’da 15 yılı aşkın tecrübe birikimi ve çalışma arkadaşlarından aldığı güç ile ülkemiz sanayi ve ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Geomec Mühendislik yurtiçi ve yurtdışı endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına yönelik her türlü proje, imalat, montaj, devreye alma ve gerekli bakım ile yardımcı hizmetlerin sağlayıcısı olan konusunda uzman profesyonel bir taahhüt firmasıdır. Endüstriyel taahhüt, mekanik tesisat, mekanik bakım, onarım ve kurulum alanlarında; uluslararası standartlara uygun olarak mühendislik, müşavirlik, projelendirme, montaj ve devreye alma konularında faaliyet gösteren GEOMEC MÜHENDİSLİK, çalışanlarının uzun senelerdir birlikte çalışması, bir bütün olarak aile olma yetisini içlerinde hissetmeleri sayesinde verimli, çözüm üreten bir takım olarak çalışmayı ilke edinmiştir bir firmadır. Geomec Mühendislik; müşterilerine çözüm ortağı olmayı ilke edinmiş, vazgeçilmez değil zor vazgeçilen olmayı, teknolojiyi yakından takip ederek ekonomik ve teknolojik çözümler üretmeyi, büyürken müşteri ve tedarikçileri ile birlikte büyümeye devam etmektedir.

Geomec Mühendislik İml. San.ve Tic. A.Ş. istikrarlı büyüme için çalışma sisteminin devamlılığı ve sürdürülebilirliğinin önemine inanmaktadır. Bu nedenle ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO-14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ile ISO 3834 Kaynaklı İmalat Yeterlilik sertifikalarına sahiptir. Kendimizi endüstriyel terzi olarak adlandırmamız, standart bir üretim yerine müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, güncel teknolojiyi de takip ederek çözümler üretmemizden kaynaklanmaktadır. İmalatlar; ASME, API, TEMA, EN13445 gibi enternasyonal kodlara uygun olarak yapılmaktadır. İmalatlarda her türlü karbon, paslanmaz ve özel kaplamalı çelikler ile Monel, Nikel gibi özel alaşımlı malzemeler başarı ile kullanılmaktadır.

GEOMEC

Geomec Mühendislik; müşterilerine çözüm ortağı olmayı ilke edinmiş, vazgeçilmez değil zor vazgeçilen olmayı, teknolojiyi yakından takip ederek ekonomik ve teknolojik çözümler üretmeyi, büyürken müşteri ve tedarikçileri ile birlikte büyümeye devam etmektedir.

  • Vakıf Mh. Ada Cd. No: 926/B Akyazı / SAKARYA T: +90 264 468 70 40 / F: +90 264 468 70 20 info@geomec.com.tr